Per aštuonias minutes tris įvarčius pelnęs Andy Carrollas išbarstė „Arsenal“ taškus

Šeštadienio „Premier“ lygos rungtynėse pelnęs beveik tiek pat įvarčių, kiek per visą sezoną, Andy Carrollas „Arsenal“ klubą privertė prarasti dar du labai svarbius taškus. Iš nuolat pasikartojančių nesėkmių liūno išbristi nesugebančių „kanonierių“ ir „West Ham United“ futbolininkų rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.
Dimitris Payet ir Aaronas Ramsey
Dimitris Payet ir Aaronas Ramsey / „Scanpix“ nuotr.

Per pastarąsias šešerias „Premier“ lygos rungtynes Arseno Wengero auklėtiniai 3 taškus iškovojo vos dviejose akistatose.

Šiuo metu nuo „Leicester City“ klubo, kuris savaitgalį žais su lygos autsaideriais „Sunderland“ futbolininkais, „Arsenal“ atsilieka dešimties taškų skirtumu, nuo antrą vietą užimančios „Tottenham“ ekipos – trijų.

18-ą minutę „Arsenal“ į priekį išvedė buvęs Madrido „Real“ saugas Mesutas Ozilas, o 35-ą “kanonierių” persvarą padidino Alexis Sanchezas.

Tačiau rungtynių pabaigoje jautį už ragų griebęs A.Carrollas, prieš rungtynes sąskaitoje turėjęs 4 įvarčius, per dvi minutes (44 ir 45 min.) pelnė du įvarčius ir pirmąjį kėlinį vainikavo rezultatyviomis lygiosiomis.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui A.Carrollas atliko „hat-trick’ą“. Antrą įvartį galva pelnęs „West Ham“ puolėjas savo atstovaujamą komandą į priekį išvedė 3:2.

Vis dėlto spausti varžovus pradėję „Arsenal“ futbolininkai išlygino rezultatą – į viršutinį kampą kamuolį paleidęs gynėjas Laurentas Koscielny pelnė paskutinį dvikovos įvartį.

Tašką į kišenę įsidėję „West Ham“ futbolininkai tęsia kovą dėl vietos Europos lygoje. Šiuo metu šeštą vietą užimantys Slaveno Biličiaus auklėtiniai vienu tašku atsilieka nuo “Man Utd” ekipos, nuo ketvirtoje vietoje esančio „Man City“ – dviem.