Publikuota: 2019 lapkričio 9d. 15:15

Pereinamosiose rungtynėse – Gargždų klubą tenkinančios rezultatyvios lygiosios

LFF taurės finalas: „Sūduva“ - „Banga“
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / LFF taurės finalas: „Sūduva“ - „Banga“

Atsakomosiose pereinamosiose rungtynėse Palangoje vietos futbolininkai rezultatu 2:2 sužaidė su Gargždų „Banga“, kuri dviejų rungtynių seriją laimėjo 4:2 ir iškovojo teisę 2020-2021 metų sezone rungtyniauti A lygoje.

Priminsime, kad pirmosios pereinamosios rungtynės Gargžduose baigėsi šeimininkų pergale 2:0.

Dvikovoje Palangoje pirmieji 45-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Jonas Bičkus.

Kad išlikti stipriausiųjų divizione, „Palangai“ reikėjo net keturių įvarčių. Šeimininkai po Sergejaus Mošnikovo ir Josipo Jurjevičiaus tikslių smūgių išsiveržė į priekį, tačiau daugiau varžovų vartams nebegrasino.

Ketvirtąją pridėto laiko minutę tas pats J.Bičkus rezultatą išlygino, o „Banga“ džiaugėsi saldžia pergale.

Paskutinį kartą Gargždų miesto komanda aukščiausiame Lietuvos futbolo divizione rungtyniavo 2014 metais. Tiesa, kol kas nėra aišku, ar tikrai įvyks Palangos ir Gargždų klubo rokiruotė.