Pergalę Rygos „Skonto“ vienuolikei Latvijoje lėmė Tado Labuko pelnytas įvartis

Trečią pergalę Latvijos futbolo čempionato šeštojo turo mače iškovojo trečiąją vietą dešimties komandų turnyre užimantis Tado Labuko Rygos „Skonto“ (11 tšk.) klubas, 1:0 (1:0) įveikęs autsaiderius „Gulbene“ (2 tšk.) futbolininkus.
Tadas Labukas
Tadas Labukas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Įvartis

Lietuvis žaidė visą mačą ir 40-ą minutę įmušė pergalingą įvartį. Tai buvo antrasis L. Labuko įvartis Latvijos futbolo pirmenybėse.

Du taškus prarado ketvirtojoje pozicijoje esanti Liepojos „Metalurgs“ (10 tšk.) klubas su Tomu Tamošausku bei Mindaugu Bagužiu, rungtynes svečiuose su antrąją vietą užimančiais Daugpilio „Daugava“ (12 tšk.) futbolininkais baigęs lygiosiomis 0:0.

M. Bagužis rungtyniavo be keitimo, o T. Tamošauskas 73-ią minutę vietą aikštėje užleido Robertui Savalniekui.

Svečiai mačą baigė be iš aikštės pašalinto Oskaro Klavos (90 min.).

Į aštuntąją poziciją su 4 taškais nukrito „FK Jelgava“ vienuolikė su Mindaugu Grigaravičiumi ir Deividu Lukošiumi, namuose 0:2 (0:0) turėjęs pripažinti į penktąją vietą pakilusios „Jūrmala“ (9 tšk.) ekipos pranašumą.

D. Lukošius rungtyniavo nuo 57-os minutės, aikštėje pakeitęs japoną Rei Ishikawą, o 62-ą minutę Aleksandras Klimovas savo vietą užleido M. Grigaravičiui.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Vitalijus Rečickis (58 min.) ir Ivanas Sputajus (70 min.).

Čempionate su 12 taškų pirmauja Ventspilio „Ventspils“ futbolininkai.