Pergalingą V.Dambrausko komandos žygį Kroatijoje netikėtai nutraukė autsaideriai

Keturiomis pergalėmis Kroatijos futbolo čempionatą pradėjusi „HNK Gorica“ komanda, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, prarado pirmuosius taškus. Daug lietuviškų prieskonių turintis klubas namuose 2:2 sužaidė su ligtol nė taško neturėjusia Pulos „NK Istra 1961“ komanda. Tiesa, Velika Goricos miesto futbolininkai gali džiaugtis ir tuo, nes dar 90-ąją minutę atrodė, kad jiems nepavyks išplėšti net taško.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „HNK Gorica“ nuotr.

Su 12 taškų Kroatijos čempionų Zagrebo „Dinamo“ žaidėjų ritmu iki šio turo žygiavę V.Dambrausko auklėtiniai smūgį į paširdžius gavo jau 12-ąją minutę, kai įvartį pelnė ir svečius į priekį išvedė Matejus Vukas.

„Gorica“ atsitiesė sužaidus pusvalandį, kai pasižymėjo Dario Špikičius, o kėlinio pabaigoje atrodė, kad net ir persvers rezultatą. Deja, Joey Suko įvartis nebuvo užskaitytas per VAR peržiūrą įžvelgus nuošalę.

Būtent J.Suką 71-ąją minutę pakeitė ir į aikštę nuo atsarginių suolo žengė Paulius Golubickas, o jau po poros minučių „Gorica“ gavo dvigubą smūgį.

Olandas Matthew Steenvoordenas ne tik prasižengė baudos aikštelėje ir leido uždirbti „NK Istra 1961“ komandai baudinį, bet ir išvydo prieš save raudoną kortelę. Nuo vienuolikos metrų žymos neklydo ir svečius vėl į priekį išvedė Šime Gržanas.

Visgi su mažiau futbolininkų likę „Gorica“ futbolininkai ginklų nesudėjo ir galiausiai išplėšė bent tašką – paskutinę pagrindinio laiko minutę įvartį pelnė Younesas Delfi.

13 taškų per penkis turus surinkusi V.Dambrausko komanda bent trumpam atsidūrė vienvaldžio lygos lyderio pozicijoje, bet „Dinamo“ dar šįvakar gali Velika Goricos komandą iš jos išstumti, jei tik laimės savąjį susitikimą.