Pirmasis „Barcelona“ pralaimėjimas – prieš lygos vidutiniokus

Šiandien Ispanijos „Primera“ čempionate buvo žaidžiamos XX-ojo turo rungtynės.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

San Sebastiane susitiko vietos „Real Sociedad“ ir pirmoje vietoje žygiuojanti „Barcelona“. Kiek netikėtai dešimtyje likę katalonai patyrė pralaimėjimą prieš šeimininkus 2:3.

7-ąją minutę į priekį Ispanijos vicečempionus išvedė Lionelis Messi, o 25-ąją rezultatą padvigubino ispanas Pedro, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje „Sociedad“ futbolininkui Chori Castro pavyko panaikinti pranašumą.

„Barcelona“ 56-ąją minutę susidūrė su kėblia padėtimi – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas vidurio gynėjas Gerardas Pique.

Išlyginamąjį įvartį pelnė į savus vartus Javieras Mascherano, kai C.Castro smūgiujamas kamuolys kliudęs saugą atsidūrė dar kartą Victoro Valdeso ginamų vartų tinkle.

Paskutinėmis rungtynių minutėmis „Real Sociedad“ futbolininkai pasinaudojo kiekybine persvara ir pelnė pergalingą įvartį.

Tai buvo pirmasis „Barcelona“ klubo pralaimėjimas per 20 rungtynių. Jie lenkia artimiausius priešininkus, Madrido „Atletico“ ekipą, vienuolika taškų.

Kitame mače – „Rayo Vallecano“ patyrė pralaimėjimą prieš „Granada“ futbolininkus.