Pirmasis istorijoje D.Slijngaardo įvartis ir „Žalgirio“ triuškinanti pergalė

A lygos 11-asis turas penktadienio vakarą prasidėjo triuškinančia Vilniaus „Žalgirio“ pergale. Sostinės klubas namuose 3:0 sudorojo Klaipėdos „Atlantą“.
Donovanas Slijngardas
Donovanas Slijngardas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Visus tris įvarčius šeimininkai įmušė pirmajame kėlinyje.

38-ąją minutę pasižymėjo Tomislavas Kišas, po dviejų minučių pirmą savo įvartį A lygoje pelnė naujokas Ertonas Fejzullahu, o prieš pat pertrauką puikiu smūgiu iššovė Donovanas Slijngardas.

Nuo 2015-ųjų metų „Žalgiriui“ atstovaujančiam Nyderlandų gynėjui tai buvo pirmasis įvartis A lygoje per 112 rungtynių.

Po pergalės „Žalgiris“ pakilo į pirmąją poziciją ir tašku lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“.