Pirmosiose Ispanijos futbolo čempionato 28-ojo turo rungtynėse – šeši įvarčiai ir dvi raudonos kortelės

Dramatiškai prasidėjo Ispanijos čempionato 28-asis turas. „Primera“ turnyrinės lentelės apatinėje pusėje esančių Madrido „Getafe“ ir „Granada“ klubų susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.
„Getafe“
„Getafe“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkai iš sostinės priemiesčio, kuriems vadovavo naujasis strategas Cosminas Contra, aktyviai pradėjo rungtynes ir pasižymėjo pirmieji. 6-ąją minutę Ciprianas Marica pabėgo nuo gynėjo ir smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė įvartį.

Iki pertraukos abi komandos įmušė dar po vieną įvartį. Iš pradžių svečių puolėjas Riki po Youssefo Al-Arabi perdavimo rezultatą išlygino, bet prieš pertrauką Lisandro Lopezas smūgiu galva grąžino šeimininkams pranašumą.

Antrojo kėlinio viduryje Y.El-Arabi darsyk atstatė pusiausvyrą, bet „Getafe“ trečią kartą rungtynėse išsiveržė į priekį – tiksliu smūgiu pažeme įvartį pelnė Angelis Lafita.

Galiausiai, tašką dvikovoje padėjo vis tas pats Y.El-Arabi, išlyginęs rezultatą likus 15 minučių iki mačo pabaigos.

Verta pažymėti, kad abi komandos susitikimą baigė nepilnos sudėties. Iš aikštės buvo pašalintas šeimininkų gynėjas Sergio Escudero ir „Granada“ saugas Manuelis Ittura.

Po lygiųjų „Getafe“ turi 28 taškus ir yra 16-a, o jų varžovai pelnę 31-ąjį tašką pakilo į 11 poziciją turnyrinėje lentelėje.

Goal El Arabi - Getafe 3-3 Granada - 14-03-2014... by bey24

Rungtynių rezultatas:

Getafe 3 – 3 Granada

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja vicečempionas Madrido „Real“ (67 tšk.) klubas, lenkiantis Madrido „Atletico“ (64 tšk.) vienuolikę ir čempionus „Barcelona“ (63 taškai) futbolininkus.

Ispanijos futbolo pirmenybių turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Real Betis“ 27 4 6 17 23:56 18

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 24 įvarčiai – Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).