Po dar trijų įvarčių Cristiano Ronaldo atsiplėšė rezultatyviausio futbolininko lenktynėse

Antradienio vakarą Ispanijos čempionate prasidėjo 36-asis pirmenybių turas. Triuškinančią pergalę namuose iškovojo Madrido „Real” klubas, kuris 4:0 jokių šansų nepaliko Madrido „Getafe” ekipai.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 24-ą minutę, kai po puikaus saugo Mesuto Ozilo atlikto perdavimo kamuolį galva į vartus nukreipė saugas iš Portugalijos Cristiano Ronaldo.

Kitas susitikimo įvartis buvo pasiektas antrame kėlinyje, kuomet greitos atakos metu „Getafe” vartininkas išmušė kamuolį iš po Gonzalo Higuaino kojų, tačiau šis atšoko Ozilui, o pastarasis jį perdavė Ronaldo, kuris nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

77-ą minutę buvo pelnytas dar vienas įvartis į „Getafe” vartus. Tai padarė aikštelėje po keitimo tik ką pasirodęs Karimas Benzema, kuris pasižymėjo po idealiai atlikto Xabi Alonso perdavimo.

Galutinis taškas šiose varžybose buvo padėtas per pridėtąjį antrojo kėlinio laiką, kuomet Ronaldo buvo pargriautas baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį į svečių vartus, kurį realizavo pats Cristiano.

Trijų įvarčių autorius C.Ronaldo siekia rezultatyviausio čempionato žaidėjo prizo. Portugalas šioje kategorijoje jau penkiais tiksliais smūgiais lenkia Lionelį Messi. Tiesa, „Barcelona“ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Real“ iki čempionato pabaigos liko sužaisti dvejas, o „Barcelona“ ekipai – trejas rungtynes.

Visi rezultatai:

„Real Madrid” 4:0 „Getafe”
24' [1:0] Cristiano Ronaldo
58' [2:0] Cristiano Ronaldo
77' [3:0] Karim Benzema
90' [4:0] Cristiano Ronaldo (11 m.)

„Racing Santander” 2:1 „Atletico Madrid”
11' [0:1] Mario Suarez
38' [1:1] Kennedy Bakircioglu
48' [2:1] Markus Rosenberg

„Malaga” 2:0 „Sporting Gijon”
9' [1:0] Julio Baptista
68' [2:0] Eliseu

„Deportivo La Coruna” 2:1 „Athletic Bilbao”
3' [0:1] Gaizka Toquero
22' [1:1] Adrian
71' [2:1] Xabier Aranburu Castillo (į savus vartus)