Po dviejų pralaimėjimų atsitiesęs „Real“ nepaliko vilčių „Espanyol“ ekipai

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ pirmenybėse žaidžiamos ketverios 18-ojo turo rungtynės. Madrido „Real“ sužaidė pirmąsias 2015 metų rungtynės „Santiago Bernabeu“ stadione – šeimininkai 3:0 nepaliko vilčių Barselonos „Espanyol“ ekipai.
Garethas Bale'as
Garethas Bale'as / „Scanpix“ nuotr.

„Karališkieji“ į priekį įsiveržė jau 12-ąją minutę, kai po puikaus Cristiano Ronaldo perdavimo pasižymėjo Jamesas Rodriguezas. Ilgai laukti dar vieno įvarčio neprireikė ir 28-ąją minutę nuostabų baudos smūgį realizavo Garethas Bale'as.

Antrasis kėlinys itin nesėkmingai prasidėjo „Real“ klubui, kuris 53-ąją minutę liko dešimtyje. Po susidūrimo su varžovu Fabio Coentrao gulėjo ant žolės, tačiau teisėjo tas neįtikino ir portugalas netrukus prieš save išvydo raudoną kortelę.

Vis dėlto, „Baltiesiems“ tai nesutrukdė įmušti dar vieno įvarčio ir iškovoti lengvos pergalės. 76-ąją minutę Alvaro Arbeloa iš dešiniojo krašto atliko rezultatyvų perdavimą po keitimo pasirodžiusiam Nacho, kuris galutinai palaidojo varžovus.

„Real“ po pergalės nuo artimiausio persekiotojo „Barcelona“ klubo įgijo keturių taškų pranašumą bei vis dar yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.