Po „Paris Saint-Germain“ kluptelėjimo, Prancūzijos futbolo čempionate – dvivaldystė

Dvyliktame Prancūzijos futbolo čempionato ture „Paris Saint-Germain“ klubas išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 sus titulą ginančiu „Montpellier“.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nors dar dešimtą minutę PSG futbolininkas Mamadou Sakho gavo raudoną kortelę, tačiau pirmasis įvartį rungtynėse vis tiek pelnė Paryžiaus klubas, kuomet 36-ą minutę pasižymėjo Maxwellas.

Antrame kėlinyje „Montpellier“ pagaliau pavyko pasinaudoti kiekybine persvara ir įvartį pelnė Remy Cabella (59 min.). Netrukus komandų pajėgos aikštėje išsilygino, kuomet 65-ą min. Younes Belhanda užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Primename, kad šiose rungtynėse nežaidė PSG atakų lyderis Zlatanas Ibrahimovičius, užsidirbęs dviejų rungtynių diskvalifikaciją už praėjusio turo mače su „Saint Ettiene“ gautą raudoną kortelę.

Po PSG kluptelėjimo Prancūzijos pirmenybių turnyrinėje lentelėje lyderiauja Marselio „Olympique“ ir Prayžiaus klubai, tačiau Marselio ekipa yra žaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. Vieną mačą atsargoje turi ir trečioje vietoje esanti bei vienu tašku nuo lyderių atsiliekanti Liono „Olypmpique“.