Po pergalės prieš čempioną „Milan“ skaudžiai sugrįžo į realybę

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje antradienį vieneriomis rungtynėmis prasidėjo dešimtasis turas. „Genoa“ klubas namuose 3:0 pamokė „Milan“ futbolininkus.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aplenkti Turino „Juventus“ besikėsinęs „Milan“ klubas prieš savaitę čempionato lyderius įveikė, tačiau dabar gavo skaudų antausį.

Jau 11-ąją minutę N.Ninkovičius išvedė „Genoa“ į priekį, o jau antrojo kėlinio pradžioje Milano ekipa gavo kur kas skaudesnį smūgį.

56-ąją minutę už grubų žaidimą raudoną kortelę gavo G.Paletta.

Nepaisant žaidėjo trūkumo „Milan“ sugebėjo susikurti progų, tačiau kur kas geriau sekėsi šeimininkams.

80-ąją min. J.Kučka įsimušė į savus vartus, o 86-ąją trečiąjį įvartį pelnė L.Pavoletti.

Su 19 taškų likę „Milan“ futbolininkai dalijasi 2-3 vietas su tiek pat taškų turinčia „Roma“.