„Porto“ futbolininkai užsitikrino Portugalijos čempionų titulus iki sezono pabaigos likus 5 turams

„Porto“ futbolo klubas užsitikrino 25-ąjį Portugalijos čempionų titulą, savaitgalį principiniame mače 2:1 įveikdamas titulą gynusią Lisabonos „Benfica“ vienuolikę.
„Porto“ futbolininkų triumfas.
„Porto“ futbolininkų triumfas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 FC Porto Futbolas

Likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos Andre Villaso Boaso auklėtiniai „Benfica“  klubą lenkia jau 16 taškų ir tapo nebepavejami.

Fredy Guarinas 9 minutę išvedė svečiuose žaidusią „Porto“ komandą į priekį po grubios vartininko Roberto klaidos, bet Javieras Saviola 19 minutę atstatė pusiausvyrą. Visgi 11 metrų baudinį realizavęs Hulkas lėmė pergalę „Porto“.

Verta pažymėti, jog „Porto“ šiame sezone kol kas nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir prarado vos keturis taškus, du kartus sužaidęs lygiosiomis.

„Mes parodėme, kas futbolą žaidžia geriausiai“, – džiaugėsi „Porto“ treneris A.Villas Boas.

Porto komanda gali tapti vos antrąja istorijoje, triumfavusia čempionate nepatyrus nei vieno pralaimėjimo. 1972–1973 metais tą padarė „Benfica“.