-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

Prancūzijoje PSG šventė pergalę „Le Classique“ mūšyje

Sekmadienį vakare Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo pirmenybėse buvo žaidžiamas prancūziškuoju „El Clasico“ vadinamas susitikimas. Paryžiaus „Parc des Princes“ stadione vietos „Saint Germain“ futbolininkai rezultatu 2:0 nugalėjo Marselio „Olympique“ ekipą.
Edinsonas Cavani
Edinsonas Cavani / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis susitikimo įvartis buvo įmuštas iškart po pertraukos – 50-ąją minutę pasižymėjo gynėjas Maxwellas.

Pranašumą likus kiek daugiau nei 10 minučių iki mačo pabaigos užtvirtino puolėjas Edinsonas Cavani.

Pergalė „Le Classique“ leido PSG nuo antroje vietoje esančios „Monaco“ ekipos atitrūkti jau 8 taškais, mat šeštadienį ši nusileido „Saint-Etienne“ vienuolikei.

Kitame sekmadienį vykusiame susitikime pergalę šventė trečiąją vietą susigrąžinęs „Lille“ klubas, po permainingos kovos rezultutu 3:2 nugalėjęs „Ajaccio“ komandą.

Tuo tarpu mačas tarp „Lyon“ ir „Montpellier“ ekipų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?