Publikuota: 2018 birželio 24d. 15:02 , atnaujinta: 2018 birželio 24d. 16:57

Prasti Panamos popieriai: anglai sutriuškino planetos pirmenybių debiutantus

Angija – Panama
„Scanpix“ nuotr. / Angija – Panama

Anglijos futbolo rinktinė antrose pasaulio čempionato G grupės rungtynėse neturėjo jokio vargo. Garetho Southgate'o auklėtiniai turnyro debiutantę Panamos vienuolikę sutriuškino rezultatu 6:1.

Anglai į vartų plotą tepataikė 7 kartus (iš viso 11 smūgių), bet to pakako 6 įvarčiams pelnyti.

Tris įvarčius pelnė Harry Kane'as (22, 45 ir 62 min.), su penkiais tiksliais smūgiais tapęs rezultatyviausiu turnyro žaidėju.

„Tottehnam“ žvaigždė realizavo du baudinius, o trečią kartą pasižymėjo, kai po Rubeno Loftus-Cheeko smūgio kamuolys atsitiktinai atsimušė į jį ir įskriejo į vartus.

Du įvarčius anglams pelnė gynėjas Johnas Stonesas (8 ir 40 min.), kartą pasižymėjo Jesse Lingardas (36 min.).

Panamai paguodos įvartį 78-ą minutę pelnė Felipe Baloy.

Įdomu tai, kad Panamos sirgaliai ir treneriai dėl pralaimėjimo pernelyg nesigraužė.

Fanai siautė tribūnose, kai F.Baloy pelnė įvartį – tai istorinis, pirmasis Panamos įvartis pasaulio čempionatuose.

Tuo tarpu treneris Hernanas Dario Gomezas taip pat daug šypsojosi, o savo oponentą Garethą Southgate'as pasveikino dar per pertrauką.

„Anglija yra absoliučiai pritrenkianti, nuostabi komanda“, – po pirmojo kėlinio priėjęs prie G.Southgate'o pasakė Panamos treneris.

Primename, jog pasaulio čempionatą anglai pradėjo išvargta pergale 2:1 prieš Tunisą, o Panama pirmoje G grupės kovoje 0:3 nusileido Belgijai.

Pralaimėjusi anglams Panama prarado šansus žaisti kitame etape.

Rungtynių eiga. Anglija – Panama

78 min. Įvartis! Panama sušvelnino rezultatą. Felipe Baloy griūdamas „uždarė“ perdavimą atliekant baudos smūgį. Panamos sirgaliai tribūnose šventė it jų komanda būtų pelniusi pergalingą įvartį.

76 min. Romanas Torresas turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau panamiečiui pritrūko tikslumo.

60 min. Įvartis! Gerokai aprimusias rungtynes praskaidrino šeštasis anglų įvartis. Rubenas Loftus-Cheekas smūgiavo iš toli, bet kamuolys pataikė į nusisukusį H.Kane'ą ir įskriejo į vartus. Kuriozinis įvartis įskaitytas H.Kane'ui. Hat-trick'ą atlikęs „Tottenham“ puolėjas vietą aikštėje užleido J.Vardy.

45 min. Įvartis! 5:0. H.Kane'as realizavo dar vieną baudinį.

40 min. Įvartis! Anglai išnaudojo dar vieną standartinę situaciją. H.Kane'as galva numetė kamuolį į baudos aikštelės vidurį, tačiau Raheemo Sterlingo smūgį galva j J.Penedo atrėmė. Kamuolys atšoko J.Stonesui, kuris nieko nelaukdamas taip pat smūgiavo galva ir pelnė savo antrą įvartį.

36 min. Įvartis! Jesse Lingardas sužaidė „sienelę“ su komandos draugu ir tolimu smūgiu nuginklavo Panamos vartų sargą.

29 min. Panama surezgė pavojingą išpuolį, tačiau baudos aikštelės krašte atsidūręs Jose Luisas Rodriguezas nesugebėjo atlikti techniško smūgio ir progą iššvaistė.

21 min. Įvartis! Jesse Lingardas buvo pargriautas baudos aikštelėje. Harry Kane'as realizavo baudinį, pasiųsdamas kamuolį į viršutinį vartų kampą. Tai 16-as H.Kane'o įvartis per 26 rungtynes nacionalinėje komandoje.

8 min. Įvartis! Abiejų komandų žaidėjai ilgai stumdėsi baudos aikštelėje, kol arbitras galiausiai leido anglams pakelti kampinį. Namų darbai atlikti idealiai – Johnas Stonesas išsivadavo iš gynėjų globos ir galva pasiuntė kamuolį į Panamos vartus.

Komandų sudėtys:

Anglija: Jordanas Pickfordas (Liverpulio „Everton“), Kyle'as Walkeris („Manchester City“), Kieranas Trippieras („Tottenham Hotspur“), Johnas Stonesas („Manchester City“), Harry Maguire'as („Leicester City“), Ashley Youngas („Manchester United“), Jordanas Hendersonas („Liverpool“), Rubenas Loftusas-Cheekas (Londono „Chelsea“), Jesse Lingardas („Manchester United“), Harry Kane'as („Tottenham Hotspur“), Raheemas Sterlingas („Manchester City“).

Panama: Jaime Penedo (Bukarešto „Dinamo“), Ericas Davisas (Dunaiska Stredos DAC), Fidelis Escobaras („New York Red Bulls“), Michaelis Murillo („New York Red Bulls“), Romanas Torresas („Seattle Sounders“), Gabrielis Gomezas („Bucaramanga“), Armando Cooperis („Universidad de Chile“), Anibalis Godoy'us („San Jose Earthquakes“), Jose Luisas Rodriguezas (Gento KAA), Edgaras Barcenas (Tapačulos „Cafetaleros“), Blasas Perezas (Gvatemalos „Municipal“).

Popiežiaus vizitas Gazas

Patarimai: kur popiežiaus Pranciškaus vizito metu Vilniuje galima palikti automobilį

Verslas

Prieš susitikimą su popiežiumi klesti sulankstomų kėdučių prekyba

Aktualu

Vergystė Lietuvoje: pas ūkininką Klaipėdos rajone dirbo už alų, cigaretes ir kelis eurus

Verslas

Degtinės Lietuvoje jau parduodama beveik tiek pat, kiek prieš „valstiečių“ žygį į valdžią

Verslas

Aistros dėl daugiabučio šalia Neries: statybas palaiminusiam valdininkui – kaltinimai

Popiežiaus Pranciškaus vizitų netikėtumai: vėjo išdaigos

Aktualu

15min studijoje – viskas, ką reikia žinoti apie popiežiaus Pranciškaus vizitą

Aktualu

Elvinas Jankevičius: Rasa Kazėnienė patiria psichologinį spaudimą, jai yra sunku