„Premier“ lyga: „Arsenal“ ir „Liverpool“ kol kas taškų nešvaisto

Antrasis Anglijos „Premier“ lygos turas prasidėjo favoritų pergalėmis – Londono „Arsenal“ namuose 2:1 įveikė „Burnley“ klubą, o „Liverpool“ svečiuose identišku rezultatu palaužė „Southampton“.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į startinę "Arsenal" vienuolikę po traumos sugrįžęs Alexandre'as Lacazette'as pasižymėti neužtruko – jau 13 žaidimo minutę pagal taisykles atsistūmęs varžovus baudos aikštelėje pelnė sunkų įvartį.

„Burnley“ dar pirmajame kėlinyje davė savo atsaką – 43 minutę pasižymėjo puolimo lyderis Ashley Barnesas, kuriam tai buvo jau trečiasis įvartis per dvejas rungtynes.

Visgi lemiamą įvartį jau antrajame kėlinyje pelnė Pierras-Emerickas Aubameyangas, pasižymėjęs 64-ą minutę.

Puikų susitikimą sužaidė iš Madrido „Real“ į Londoną atvykęs saugas Danielis Ceballosas, atlikęs abu rezultatyvius perdavimus.

„Arsenal“ klubas kol kas neklysta ir laimėjo abejas žaistas rungtynes. „Burnley“ yra iškovojęs vieną pergalę ir patyręs vieną pralaimėjimą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Roberto Firmino

Kiek lengviau tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Liverpool". Pirmą įvartį per pridėtą pirmojo kėlinio laiką "Premier" lygos vicečempionams įmušė Sadio Mane, o persvarą padidino 71-ą minutę tikslų smūgį pasiuntęs Roberto Firmino.

Pasinaudoję netiksliu vartininko perdavimu šeimininkai dar sušvelnino rezultatą, tačiau mačo baigties pakeisti nebesugebėjo.