„Premier“ lyga: „Arsenal“ prarado taškus prieš lygos autsaiderius

Priešpaskutinėse penktojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse Londono „Arsenal“ klubas iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą ir sužaidė lygiosiomis.
Davidas Luizas
Davidas Luizas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Watford“ klubo, kuris turnyrinėje lentelėje rikiuojasi paskutinis, ir „kanonierių“ susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2 (0:2).

Tiesa, retas, kuris po pirmojo kėlinio būtų pasakęs, kad ryškūs mačo favoritai iškovos tik vieną tašką.

„Arsenal“ puolimo lyderis Pierras-Emerickas Aubameyangas 21 ir 32 minutėmis pelnė įvarčius, o po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 2:0.

Tačiau 53 minutę rezultatą sušvelnino Tomas Cleverley, o 81 minutę, šiurkščiai taisykles baudos aikštelėje pažeidus Davidui Luizui, nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėjo Roberto Pereyra.

„Watford“ likusį dvikovos laiką apsigynė ir įsirašė brangų tašką. Tai vos antrasis taškas šiame 2019-2020 metų „Premier“ lygos sezone.

Klubas šiuo metu turi verstis be savo lyderio Troy'aus Deeney. Įdomu tai, kad praėjusiame sezone po penkerių turų „Watford“ rikiavosi penktoje vietoje (12 tšk.).

Taškus praradę „kanonieriai“ dabar septinti.

Kitose sekmadienio rungtynėse „Bournemouth“ ekipa namuose 3:1 įveikė Liverpulio „Everton“.

• „Norwich City“ – „Manchester City“ 3:2

Rytoj penktąjį „Premier“ lygos turą uždarys Birmingemo „Aston Villa“ ir Londono „West Ham“ rungtynės.