-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!

„Premier“ lyga: be pergalės liko ir „Arsenal“, ir „Manchester United“

Du didieji klubai sekmadienį suklupo Anglijos „Premier“ lygoje. Tiek Londono „Arsenal“, tiek „Manchester United“ tenkinosi lygiosiomis.
Anthony Martialis
Anthony Martialis / „Scanpix“ nuotr.

Trenerį Unai Emery atleidusi „Arsenal“ komanda išvykoje 2:2 sužaidė su „Norwich City“ ekipa.

Teemu Pukki 21-ąją minutę išvedė aikštės šeimininkus į priekį, o Pierre'as-Emerickas Aubameyangas 29-ąją minutę rezultatą išlygino smūgiu nuo 11 metrų žymos.

„Norwich City“ dar kartą pranašumą įgijo 45-ąją minutę po Toddo Cantwello tikslaus smūgio, bet P.E.Aubameyangas vėl kiek pataisė situaciją, pasižymėdamas 57-ąją minutę.

„Man United“ namuose taip pat 2:2 sužaidė su Birmingamo „Aston Villa“.

Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį po Jacko Grealisho įvarčio 11-ąją minutę.

Tuomet svečių žaidėjas Tomas Heatonas 42-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savo vartus, o „Man United“ į priekį 64-ąją minutę išvedė Victoras Lindelofas.

Lygybę atstatė 66-ąją minutę pasižymėjęs Tyrone'as Mingsas.

Antroje vietoje „Premier“ lygoje įsitvirtino „Leicester City“ klubas, savo stadione 2:1 palaužęs Liverpulio „Everton“ komandą.

Nors svečiai po Richarlisono įvarčio 23-ąją minutę buvo išsiveržę į priekį, Jamie Vardy (68 min.) ir Kelechi Ihenacho (90 min.) tikslūs smūgiai nukalė „lapėms“ pergalę.

„Leicester City“ turi 32 taškus ir aštuoniais atsilieka nuo lyderio „Liverpool“ klubo.

„Arsenal“ su 19 taškų užima vos 8-ąją vietą „Premier“ lygoje, o „Manchester United“ turi 18 taškų ir rikiuojasi 9-oje pozicijoje.