„Premier“ lyga: „Bournemouth“ beveik užsitikrino išlikimą

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos ketverios rungtynės, po kurių išlikimą aukščiausiame divizione iš esmės užsitikrino „Bournemouth“ klubas.
„Bournemouth“ iškovojo itin svarbią pergalę
„Bournemouth“ iškovojo itin svarbią pergalę / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.

„Bournemouth“ futbolininkai namuose 4:0 sutriuškino priešpaskutinėje vietoje likusią „Middlesbrough“ ekipą.

Po J.Kingo (2 min.) ir B.Afobe (16 min.) įvarčių jau 20-ąją minutę aikštę dėl dviejų geltonų kortelių turėjo palikti svečių žaidėjas G.Ramirezas.

Antrajame kėlinyje po kartą pasižymėjo M.Pughas (65 min.) ir C.Danielsas (70 min.).

Su 38 taškais į 12-ąją vietą pakilęs „Bournemouth“ klubas nuo iškritimo zonos dabar yra atsiplėšęs 7 taškais.

Trečiąją pergalę per penkerias rungtynės iškovojo „Hull City“, kuris namuose 2:0 nugalėjo „Watford“.

Po šios pergalės tigrai liko 17-oje vietoje (33 tšk.), dviem taškais lenkdami „Swansea City“ (31 tšk.), kuri namuose irgi pasiekė pergalę 2:0 prieš „Stoke City“.

Greičiausiai „Hull“ arba „Swansea“ galiausiai paliks lygą, nes 16-oje vietoje esantis „Crystal Palace“ klubas turi 35 taškus ir yra sužaidęs dviem mačais mažiau nei varžovai dėl išlikimo.

Ketvirtose dienos rungtynėse „West Ham United“ lygiosiomis 0:0 sužaidė su Liverpulio „Everton“.