„Premier“ lyga: keturi 11 metrų baudiniai ir „Manchester City“ pergalė prieš „Tottenham“

Anglijos „Premier“ lygos 8-asis turas šeštadienį prasidėjo itin dramatiškomis rungtynėmis Mančesteryje, kur vietos „Manchester City“ 4:1 (2:1) įveikė „Tottenham Hotspur“.
Sergio Aguero mušė net tris 11 metrų baudiniu
Sergio Aguero mušė net tris 11 metrų baudiniu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Puikiai rungtynes pradėję svečiai neišnaudojo kelių itin gerų progų ir netrukus tuo pasigailėjo, kai 13-ąją minutę įvartį įmušė Sergio Aguero.

Pirmavo „Miestiečiai“ neilgai – jau 15 min. Chsritianas Eriksenas išlygino rezultatą.

Jau po 5 minučių „Manchester City“ ir vėl išsiveržė į priekį, kaip „Tottenham“ suklydo gynyboje ir E.Lamela baudos aikštelėje pargriovė F.Lampardą. 11 metrų baudinį realizavo S.Aguero.

32-ąją minutę „Tottneham“ dar kartą prasižengė baudos aikštelėje – Y.Kaboulas grubiai nukirto D.Silvą. Vis dėlto, antrą kartą mušti baudinį stojęs S.Aguero pelnyti įvarčio nesugebėjo.

Antrajame kėlinyje, 62 min., M.Demichelis šalia baudos aikštelės netyčia užkliuvo už R.Soldado, ispanas griuvo į baudos aikštelę ir teisėjas paskyrė dar vieną 11 metrų baudinį. Vis dėlto, šis prieštaringas sprendimas mačo nepakeitė – R.Soldado įmušti nesugebėjo.

Praėjo vos penkios minutės ir arbitrui teko ketvirtą kartą skirti 11 metrų baudinį. Šį kartą „Tottenham“ žaidėjui J.Fazzio dar buvo parodyta ir raudona kortelė, o S.Aguero įmušė baudinį ir išvedė savo komandą į priekį 3:1.

Argentinos rinktinės žaidėjas 75-ąją minutę įmušė ketvirtą kartą ir nepaliko net teorinių šansų svečiams iškovoti bent tašką. Rungtynių pabaigoje J.Millneris vos neįmušė 5-jo įvarčio, tačiau pataikė į virpstą.

Po pergalės „Manchester City“ (17 tšk.) nuo turnyro lentelės lyderės Londono „Chelsea“ (19 tšk.) skiria du taškai. „Tottenham“ su 11 taškų liko šeštoje vietoje.