„Premier“ lyga: triuškinančios „Liverpool“ ir „Manchester City“ pergalės

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pasipylė tikras įvarčių lietus. Svarbias pergales iškovojo „Liverpool“ ir „Manchester City“ klubai. Išvykoje žaidę „Liverpool“ futbolininkai 6:3 nugalėjo „Cardiff“ ekipą, o „Manchester City“ net 5:0 sutriuškino „Fulham“.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ ir „Cardiff“ rungtynėse netrūko įvarčių. Jau 9-ąją rungtynių minutę pasižymėjo „Cardiff“ futbolininkas Jordonas Mutchas, kuris pasinaudojo Joe Alleno klaida. Rezultatą išlygino Luisas Suarezas, kuris įmušė 16-ąją minutę.

25-ąją minutę šeimininkai ir vėl išsiveržė į priekį. Šįkart „Liverpool“ gynybos klaida pasinaudojo Fraizeris Campbellas. Prieš pirmojo kėlinio pabaigą rezultatą išlygino Martinas Skrtelis. Antrąjį kėlinį pradėjo dar vienas šio futbolininko įvartis 54-ąją minutę. Ketvirtąjį „Liverpool“ įvartį įmušė dar kartą pasižymėjęs Luisas Suarezas. 75-ąją minutę pasižymėjo ir Danielis Sturridge'as. 88-ąją antrąjį įvartį įmušti spėjo „Cardiff“ futbolininkas Jordonas Mutchas. Šeštą pridėto laiko minutę trečiajį įvartį įmušė Luisas Suarezas.

Daug lengvesnę pergalę iškovojo „Manchester City“ klubas. Net tris įvarčius įmušė Yaya Toure, kuris realizavo du 11-os metrų baudinius. Antrojo kėlinio pradžioje „Fulham“ futbolininkas Amorebieta užsidirbo antrą geltoną kortelę ir paliko aikštę. Rungtynių pabaigoje dar po įvartį įmušė  Fernandinho ir Martínas Demichelis.