2013 01 02 /2013 01 03

„Premier“ lyga: „Liverpool“ iškovojo lengvą pergalę, autsaideriai įveikė „Chelsea“

„Premier“ lygoje trečiadienį buvo sužaistos trejos rungtynės. Londono „Chelsea“ pralaimėjo turnyro lentelės apačioje besikapstančiam „Queens Park Rangers“ klubui. Tuo tarpu, „Liverpool“ lengvai susidorojo su „Sunderland“.
Luisas Suarezas ir Raheemas Sterlingas
Luisas Suarezas ir Raheemas Sterlingas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ į priekį išsiveržė jau 19 minutę, kai po Luiso Suarezo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Raheemas Sterlingas. 26 minutę jau pats L. Suarezas sėkmingai atakavo varžovų vartus ir padvigubino „Liverpool“ persvarą. Antrojo kėlinio pradžioje Luisas Suarezas pasižymėjo dar kartą ir „Liverpool“ laimėjo 3:0.

„Chelsea“ ir „Queens Park Rangers“ susitikime ilgą laiką niekam pasižymėti nepavyko, nors „Chelsea“ nuolat atakavo. Galiausiai Shaunas Wright-Phillipsas 78 minutę išvedė „QPR“ į priekį. „Chelsea“ per likusį laiką pasižymėti nepavyko.

„Newcastle United“ pirmavo rungtynėse su „Everton“ po Papisso Cisse įvarčio pačioje rungtynių pradžioje, bet varžovai atsitiesė kėlinio pabaigoje ir išlygino rezultatą. 43 minutę įspūdingu smūgiu pasižymėjo Leightonas Bainesas. 60-tą minutę „Everton“ išsiveržė į priekį – Victoras Anichebe pelnė pergalingą įvartį.