„Premier“ lyga: „Liverpool“ iškovojo svarbią pergalę ir rimtai taikosi į čempionų titulą

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje buvo sužaistos trejos rungtynės. Pirmosiose iš jų pergalę šventė ir net atsargiausių gerbėjų vaizduotę įaudrino „Liverpool“ futbolininkai. Po pergalės 3:2 prieš „Norwich“ ekipą „Liverpool“ turi jau penkių taškų pranašumą prieš antroje vietoje esančią „Chelsea“ komandą.
Raheemas Sterlingas ir Luisas Suarezas
Raheemas Sterlingas ir Luisas Suarezas / „Scanpix“ nuotr.

„Liverpool“ pirmavo jau nuo 4-osios rungtynių minutės, kai įvartį tolimu smūgiu įmušė 19-metis Raheemas Sterlingas. 11-ąją minutę po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo pasižymėjo ir jau 30-ąjį įvartį šiame sezone įmušė Luisas Suarezas.

„Norwich“ rezultatą sušvelnino 54-ąją minutę po Gary Hooperio įvarčio. 62-ąją minutę antrąjį įvartį įmušė jaunasis Raheemas Sterlingas. Tačiau „Norwich“ nepasidavė ir 72-ąją minutę po Roberto Snodgrasso įvarčio rezultatas buvo 2:3. Per likusį laiką šeimininkai rezultato neišlygino ir „Liverpool“ šventė svarbią pergalę.

Pirmoje vietoje esantis „Liverpool“ dabar turi 80 taškų, antrą poziciją su 75 taškais užima „Chelsea“, o dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidęs „Manchester City“ turi 71 tašką.