„Premier“ lyga: „Liverpool“ keturiais „sausais“ įvarčiais pasityčiojo iš A.Wengero „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygos 3-asis turas baigėsi „Liverpool“ pergale ir apmaudžiomis Londono „Tottenham Hotspur“ lygiosiomis.
Arsene'as Wengeras
Arsene'as Wengeras / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ypač saldžią pergalę iškovojo Jurgeno Kloppo auklėtiniai. Mersisaido komanda savoje aikštėje tiesiog pasityčiojo iš Londono „Arsenal“ – 4:0.

Įvarčius šeimininkams pelnė Roberto Firmino (17 min.), Sadio Mane (40 min.), Mohamedas Salah (57 min.) ir Danielis Sturridge'as (78 min.).

„Kanonieriams“ tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės. Priminsime, kad pirmajame ture žaisdami prieš „Leicester City“ jie taip pat išsigelbėjo tik dvikovos pabaigoje, kai įmušė du įvarčius, o praėjusią savaitę krito prieš „Stoke City“.

Liverpulio komanda su 7 taškais užima antrąją vietą, nusileisdama tik visus tris mačus laimėjusiam „Man Utd“.

Kitame mače „Spurs“ prarado du taškus namuose žaisdamas su kukliu „Burnley“ – 1:1.

49-ąją minutę šeimininkus buvo į priekį išvedęs Dele Alli, bet antrą pridėto laiko minutę Chrisas Woodas rezultatą išlygino ir išplėšė lygiąsias.