„Premier“ lyga: „Man United“ sunki pergalė ir sustabdytas „Everton“ klubas

Sausio 1-ąją Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Sunkias pergales jose šventė „Manchester United“ ir Londono „West Ham United“ klubai.
„Manchester United“
„Manchester United“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man United“ laimėjo 2:1 prieš Birmingamo „Aston Villa“ ekipą.

Į priekį „raudonuosius velnius“ 40-ąją minutę išvedė Aarono Wan-Bissakos perdavimo sulaukęs Anthony Martialis.

Po pertraukos – 58-ąją minutę – Bertrandas Traore rezultatą išlygino. Tiesa, neilgam.

Jau 61-ąją minutę Bruno Fernandezas realizavo 11 metrų baudinį ir atstatė „Man United“ persvarą.

„Man United“ po pergalės yra antroje vietoje su 33 taškais, tiek pat taškų turi ir pirmoje pozicijoje žengiantis „Liverpool“. „Aston Villa“ komanda yra sukaupusi 26 taškus ir užima 6-ąją vietą.

Kitose pirmosios metų dienos rungtynėse Liverpulio „Everton“ namuose 0:1 krito prieš Londono „West Ham United“ klubą.

Sulig finaliniu teisėjo švilpuku buvo nutraukta keturių iš eilės „Everton“ pergalių serija.

Pergalingą įvartį 86-ąją rungtynių minutę pelnė Tomasas Soucekas.

„Everton“ turi 29 taškus ir užima ketvirtąją vietą turnyro lentelėje, „West Ham“ futbolininkai yra surinkę 26 taškus žengia 10-oje pozicijoje.