„Premier“ lyga: „Manchester City“ pralaimėjo, „Tottenham“ išplėšė lygiąsias

Šeštadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos XXXVI turo rungtynėse pralaimėjimą patyrė kelialapio į UEFA Čempionų lygą siekiantys „Manchester City“ futbolininkai.
„Everton“ – „Manchester City“ rungtynės
„Everton“ – „Manchester City“ rungtynės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Roberto Mancini auklėtinius savų žiūrovų akivaizdoje dėka Sylvaino Distino ir Leono Osmano smūgių galva rezultatu 2:1 palaužė Liverpulio „Everton“ vienuolikė.

Vis tik arabų šeichai neturėtų labai nukabinti nosies, mat artimiausias „Man City“ persekiotojas, Londono „Tottenham“ klubas, namie išsiskyrė taikiai 1:1 su dėl išlikimo aukščiausioje šalies lygoje kovojančia „Blackpool“ komanda.

Šioje dvikovoje pasižymėjo šeimininkų vartininkas Heurelho Gomesas – 75 minutę brazilas atrėmė 11 metrų baudinį, o jau po kelių akimirkų pats neleistinai prasižengė baudos aikštelėje.

Antrą kartą nuo žymos nedovanojusiam Charlie Adamui pergalės švęsti neteko, mat prieš antrojo kėlinio pabaigą tolimu šūviu pusiausvyrą atstatė Jermainas Defoe.

Šiame mače galimai sunkią kojos traumą patyrė „Tottenham“ saugas Garethas Bale'as, prieš kurį labai grubiai sužaidė tas pats Ch.Adamas.

Antradienį „Tottenham“ turės šansą sumažinti atsilikimą nuo „Man City“ iki trijų taškų, mat ekipos Mančesteryje susikaus tarpusavyje.