„Premier“ lyga: P.Čecho atremtas baudinys ir „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse Londono „Arsenal“ namuose 3:0 nugalėjo „Watford“ ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.
Londono „Arsenal“
Londono „Arsenal“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jau aštuntąją rungtynių minutę po standartinės situacijos „Arsenal“ išsiveržė į priekį. Baudos smūgio metu Mesutas Ozilas pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur aukščiausiai iššoko ir kamuolį galva į vartus nukreipė Shkodranas Mustafi.

Tai buvo 1000-asis „Arsenal“ įvartis „Premier“ lygoje namų stadione. Tai yra pavykę pasiekti tik „Manchester United“ (1066).

59-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris sulaukė puikaus Henrikho Mkhitaryano perdavimo.

Vos už minutės „Watford“ turėjo auksinę progą sušvelninti rezultatą, bet Troy Deeney neįmušė 11 metrų baudinio. Tai buvo pirmasis baudinys, kuri „Arsenal“ klube atrėmė Petras Čechas.

77-ąją minutę P.E.Aubameyangas atsidėkojo H.Mkhitaryanui, kuris mušė įvartį po šio perdavimo.

48 taškus turintis Londono klubas Anglijos lygoje užima šeštąją vietą ir nuo ketvirtoje vietoje esančio „Tottenham“ atsilieka 10 taškų.

„Watford“ su 36 taškais yra dešimtas.

„Arsenal“ klubas Europos lygos aštuntfinalyje po pirmųjų rungtynių su „AC Milan“ pirmauja 2:0.