„Premier“ lyga: pergales šventė Mančesterio klubai ir Londono „Chelsea“

Trečiadienio vakarą buvo sužaistos trejos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės. Pergales iškovojo „Manchester United“, „Manchester City“ ir Londono „Chelsea“.
Samiras Nasri
Samiras Nasri / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ net 4:1 sutriuškino „Stoke“ futbolininkus. Pirmasis rungtynių įvartis krito 33 minutę, kai kontraatakos metu įmušė Sergio Aguero. Vos už penkių minučių rezultatą lygino galva pasižymėjęs Peteris Crouchas.

55-ąją minutę Mančesterio ekipą vėl į priekį išvedė Jamesas Milneris. 70-ąją minutę vėl pasižymėjo Sergio Aguero, kuris įmušė įvartį nuo 11 metrų žymos. Samiras Nasri įmušė ketvirtajį Mančesterio ekipos įvartį.

„Manchester United“ namuos 3:1 nugalėjo „Burnley“ klubą. Chrisas Smallingas šeimininkus į priekį išvedė jau šeštąją minutę. Tačiau 12-ąją minutę rezultatą lygino Danny Ingsas. Jau per pridėtą kėlinio laiką dar kartą taikliai smūgiavo C.Smallingas.

82-ąją minutę Mančesterio ekipos pergalę įtvirtino Robino van Persie realizuotas 11 metrų baudinys.

Londono „Chelsea“ tik rungtynių pabaigoje 1:0 palaužė Liverpulio „Everton“. Lūžis rungtynėse įvyko, kai 88-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę paliko Liverpulio futbolininkas Garethas Barry. Vos už minutės pergalingą įvartį įmušė Willianas.