„Premier“ lyga: „Southampton“ įvarčių lietus ir „Chelsea“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienio popietę buvo visko – raudonų kortelių, įspūdingų individualių pasirodymų, įvarčiu į savus vartus bei saldžių pergalių. Jau dabar aišku, kad po aštuntojo turo Londono „Chelsea“ liks lygos lyderiu.
Oscaras ir Cescas Fabregasas įmušė po įvartį
Oscaras ir Cescas Fabregasas įmušė po įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Chelsea“ išvykoje 2:1 (1:0) įveikė Londono „Crystal Palace“, o rungtynėse buvo parodytos dvi raudonos kortelės.

Be lyderio D.Costos žaidę „Mėlynieji“ pranašumą įgijo, kai 6-ąją minutę pasižymėjo Oscaras. Dar pirmajame kėlinyje abi komandos liko žaisti su 10 futbolininkų – C.Azpilicueta 40min. gavo raudoną kortelę, o po kelių minučių M.Delaney – antrą geltoną.

C.Fabregasas 51-ąją minutę padidino „Chelsea“ persvarą, o „Crystal Palace“ narys F.Campbellas pačioje mačo pabaigoje sugebėjo įmušti paguodos įvartį.

Kitas Londono klubas „Arsenal“ namuose vos išnešė sveiką kailį, paskutinę mačo akimirką 2:2 (1:1) išplėšęs lygiąsias mače su „Hull City“.

Po A.Sanchezo įvarčio 13-ąją minutę viskas atrodė, gerai, tačiau po 4 minučių M.Diame išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje A.Hernandezas (46 min.) jį persvėrė.

Vis dėlto, iki pabaigos iš visų jėgų kovoję „Arsenal“ futbolininkai išplėšė bent tašką – teisėjui pridėjus 5 min. įvartį įmušė D.Welbeckas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Danny Welbeckas išplėšė „Arsenal“ tašką

Tikrą šou savo aikštėje surengė „Southampton“ klubas, net 8:0 (3:0) sutriuškinęs „Sunderland“.

Du įvarčius svečiai įsimušė patys – S.Vergini tai padarė 12 min., o L.Bridcuttas – 62 min.

Nugalėtojams dukart įmušė G.Pelle (18 ir 69 min.), po kartą – J.Corkas (37), V.Wanyama (79), S.Mane (86) ir D.Tadičius (78), kuris atliko net 4 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse Londono „West Ham United“ 3:1 išvykoje įveikė „Burnley“, Liverpulio „Everton“ 3:0 namie sutriuškino Birmingemo „Aston Villa“, o „Newcatle United“ taip pat namuose 1:0 įveikė „Leicester“.