„Premier“ lygoje – atgimstantis G.Bale'as ir Lesteryje dominavę „kanonieriai“

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje bus sužaisti dar penki 26-ojo turo susitikimai. Žūtbūtines pergales iškovojo du Londono klubai – „Tottenham“ ir „Arsenal“, kurie kovoja dėl teisės kitąmet žaisti europiniuose turnyruose.
Garethas Bale'as su komandos draugais švenčia įvartį prieš „Burnley“
Garethas Bale'as su komandos draugais švenčia įvartį prieš „Burnley“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pastaruoju metu stipriai buksuojantys Jose Mourinho auklėtiniai pasismagino namuose – net 4:0 sudorojo „Burnley“ vienuolikę.

Svečiams pirmajame kėlinyje švietėsi tikras sunaikinimas, kuomet per pirmą rungtynių pusvalandį jie kamuolį iš savo vartų traukė net tris kartus, tačiau vėliau „Spurs“ kiek atleido vadeles.

Nugalėtojų ekipoje ir vėl suspindo Garethas Bale'as, įgaunantis vis geresnę sportinę formą. Puolėjas iš Velso pelnė du įvarčius (2 ir 55 min.) ir dar atliko puikų tolimą rezultatyvų perdavimą Harry Kane'ui (15 min.).

G.Bale'as per pastarąsias ketverias rungtynes pelnė 4 įvarčius. Tiesa, du iš jų buvo pelnyti UEFA Europos lygoje.

Vieną įvartį „Tottenham“ klubui pridėjo Lucas Moura (31 min.).

Londono ekipai tai buvo vos antrasis laimėjimas per paskutinius 7 mačus, leidžiantis pakilti į 8-ąją poziciją.

Turnyrinėje lentelėje kyla ir kitas Londono klubas – „Arsenal“. Mikelio Artetos kariauna svečiuose netikėtai lengvai 3:1 sudorojo „Leicester City“.

„Kanonieriai“ pirmieji praleido – jau 7 min. juos nubaudė Youri Tielemansas, bet dar prieš pertrauką svečiai išsiveržė į priekį.

39 min. įvartį galvą pelnė Davidas Luizas, 45+2 min. nuo 11 metrų žymės pasižymėjo Alexandre'as Lacazette'as, o antrajame kėlinyje 52 min. tašką šiame mače padėjo Nicolas Pepe.

„Kanonieriai“ dabar yra dešimti, o „lapės“, šiame mače praradusios vieną savo lyderių Harvey Barnesą, liks ant trečiojo laiptelio.

Pirmose dienos rungtynėse „Fulham“ ir „Crystal Palace“ išsiskyrė taikiai – 0:0.