2020 12 15 /23:55

„Premier“ lygoje – dramatiškas „Chelsea“ pralaimėjimas ir „Man City“ kluptelėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą netikėtą pralaimėjimą patyrė sėkmingai šiemet rungtyniaujantis Londono „Chelsea“ klubas, svečiuose 1:2 nusileidęs „Wolverhampton Wanderers“ ekipai.
Rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

49-ąją minutę Olivier Giroud išvedė „mėlynuosius“ į priekį, bet to neužteko.

66-ąją minutę Danielis Podence rezultatą išlygino, o penktą pridėto laiko minutę pasižymėjo Pedro Neto.

Vakariniame antradienio mače „Manchester City“ netikėtai namuose nesugebėjo įveikti vieno turnyro autsaiderių „West Bromwich Albion“ - 1:1.

30-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ilkay'us Gundoganas, bet po kelių minučių Rubenas Diasas įsimušė į savo vartus ir rezultatas tapo lygus.

Per paskutines minutes Pepo Guardiolos vyrai bandė suorganizuoti varžovų vartų apgultį, bet pramušti WBA vartininko Samo Johnstone'o taip ir nesugebėjo.