„Premier“ lygoje – „Man United“, „Liverpool“ pergalės ir įspūdingas trileris Vulverhamptone

Pergales Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Liverpool“ ir „Manchester United“ klubai, nors nė vienas iš šių lygos grandų savo vartų „sausų“ neišsaugojo.
Marcusas Rashfordas
Marcusas Rashfordas / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ namuose 2:1 nugalėjo „Brighton & Hove Albion“ ir pasiekė septintą pergalę iš eilės, įskaitant FA taurės varžybas, vadovaujant Ole Gunnarui Solskjaerui.

Be to, O.G.Solskjaeras tapo pirmuoju „Manchester United“ treneriu istorijoje, laimėjusiu pirmuosius šešis lygos mačus.

Šeimininkams įvarčius pelnė Paulis Pogba (27 min.), realizavęs baudinį, bei Marcusas Rashfordas (42 min.).

„Brighton & Hove Albion“ gretose pasižymėjo Pascalis Grossas (72 min.).

Beje, iki šio įvarčio „Manchester United“ beveik 390 minučių (6,5 val. neskaitant teisėjų pridėto laiko), įskaitant FA turės varžybas, žaidė nepraleisdama įvarčio.

Lyderis „Liverpool“ namuose 4:3 palaužė „Crystal Palace“ vienuolikę, nors pastaroji „Anfielde“ pirmoji įmušė įvartį.

„Liverpool“ visus įvarčius mušė antrajame kėlinyje, pasižymėjo Mohamedas Salah (46 ir 75 min.), Roberto Firmino (53 min.) ir Sadio Mane (92 min.).

Įdomu tai, kad M.Salah pasiekė 50 įvarčių ribą 72-ose „Premier“ lygos rungtynėse. Greičiau šią ribą yra pasiekę tik Andy Cole'as (65), Alanas Sheareris (66) ir Rudas van Nistelrooy'us (68).

O R.Firmino įvartis tapo 1000-uoju „Liverpool“ įvarčiu „Anfield“ stadione „Premier“ lygoje.

Svečiams įvarčius mušė Androsas Townsendas (34 min.), Jamesas Tomkinsas (65 min.) ir Maxas Meyeris (95 min.).

Įspūdingas mačas sužaistas ir Vulverhamptone, kur vietos „Wolves“ rezultatu 4:3 palaužė turnyrinės lentelės kaimynę „Leicester City“ ekipą.

„Scanpix“ nuotr./„Wolves“ futbolininkai

„Leicester City“ turėjo dviejų įvarčių deficitą, bet sugebėjo išlyginti rezultatą.

„Wolves“ dar kartą išsiveržė į priekį, bet 87-ą minutę svečiai rezultatą vėl išlygino.

Galiausiai 90-ą minutę Diogo Jota pelnė trečią savo įvartį ir padovanojo „Wolves“ ekipai pergalę.

Tai jau trečias „Wolves“ pergalingas įvartis šį sezoną, pelnytas 90-ą minutę arba vėliau. Jokia kita komanda tokiu pasiekimu pasigirti negali.

Šeimininkų gretose šiame mače pasižymėjo D.Jota (4, 64 ir 90 min.) bei Ryanas Bennettas (44 min.).

Svečiams įvarčius mušė Demarai Gray'us (47 min.), Wesas Morganas (87 min.), kartą „Wolves“ kamuolį į savus vartus nukreipė patys (51 min.).

Diogo Jota tapo pirmuoju „Wolves“ žaidėju nuo 1977 metų, elitiniame divizione atlikęs „hat-trick'ą“.

Tuo tarpu Joao Moutinho tapo pirmuoju „Wolves“ žaidėju nuo 2012 metų, per vienerias „Premier“ lygos rungtynes atlikusiu du rezultatyvius perdavimus.