„Premier“ lygoje „Manchester United“ išvykoje sudorojo „Arsenal“

„Manchester United“ klubas šeštadienį pakilo į geriausių „Premier“ lygos komandų ketvertuką, išvykoje 2:1 (0:0) palaužęs Londono „Arsenal“ klubą, nusiritusį iki 8-osios pozicijos.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Scanpix“ nuotr.

Traumų išretinti „Raudonieji velniai“ rungtynes pradėjo vangiai ir per visą pirmąjį kėlinį beveik nerodė gero žaidimo. „Arsenal“ savo ruožtu buvo visiškai nesvetingi ir kūrė progą po progos prie svečių vartų.

Už galvos pirmajame kėlinyje net dukart griebėsi Jackas Wilshere'as. Saugas iš pradžių geroje situacijoje smūgiu nuo baudos aikštelės linijos pataikė tiesiai į vartininką, o netrukus Davido de Gea nesugebėjo nuginkluoti vos iš kelių metrų.

Praėjus dar kelioms minutėms J.Wilshere'as griebėsi už galvos prašydamas teisėjo skirti 11 metrų baudinį, tačiau Luke'as Shaw jį sustabdė pagal taisykles. „Arsenal“ saugas jau pirmojo kėlinio viduryje galėjo būti išvytas iš aikštės, kai susistumdė su Marouane'u Fellaini ir galva trinktelėjo belgui į veidą. Teisėjas neskyrė jokios kortelės, o sprendimas užsienio žiniasklaidoje sutinkamas itin prieštaringai.

J.Wilsher'uui rungtynės vis dėlto baigėsi anksčiau. 51 min. varžovų kietai sustabdytas saugas patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

„Arsenal“ žaidė geriau ir pirmieji įmušė įvartį, tačiau juo džiaugėsi svečiai, nes kamuolys skriejo į Londono klubo vartus. 56 min. svečiams keliant kamuolį iš krašto Kierranas Gibbsas susidūrė su savo komandos vartininku, o šiam gulint ant žemės netyčia nukreipė kamuolį į savo vartus. Wojciechas Szczesny nebegalėjo tęsti rungtynių.

Po įvarčio sutrikę „Arsenal“ futbolininkai jau leido geriau žaisti ir „Manchester United“. 85 min. svečių persvara padidėjo, kai Angelis di Maria baudos aikštelėje surado Wayne'ą Rooney ir komandos kapitonas puikiu smūgiu įmušė įvartį.

„Arsenal“ įvarčiu atsakė jau per teisėjo pridėtą laiką, kai įmušė po keitimo pasirodęs Olivier Giroud.