„Premier“ lygoje – nesuvokiamas sirgalių elgesys ir „Chelsea“ pergalė

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje netrūko aistrų. „West Ham“ futbolininkus užpuolė savi sirgaliai, o Londono „Chelsea“ šventė svarbią pergalę.
Sirgaliai išsiveržė į aikštę
Sirgaliai išsiveržė į aikštę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londone vykusiose rungtynėse „Burnley“ 3:0 sutriuškino „West Ham“ ir klubo aistruoliai to nepakėlė.

Antrajame kėlinyje vienas po kito į aikštę išsiveržė „West Ham“ aistruoliai, kurie puolė savo komandos futbolininkus.

Rungtynių pabaigos nesulaukė ir klubo savininkai Davidas Sullivanas ir Davidas Goldas, kurie paliko stadioną, sirgaliams skanduojant „Atleiskit valdybą!“.

Tiesa, pirmajame kėlinyje Londono klubas žaidė solidžiai ir turėjo progų pasižymėti, tačiau, atrodo, kad to neužteko vietos sirgaliams, kurie jau kurį laiką neslėpė nusivylimo komandos rezultatais.

Du įvarčius „Burnley“ ekipai pelnė Chrisas Woodas, vieną pridėjo Ashley Barnesas.

„West Ham“ klubas su 30 taškų užima šešioliktą vietą. „Burnley“ su 43 taškais užima septintąją vietą.

Londono „Chelsea“ namuose 2:1 nugalėjo „Crystal Palace“.

25-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Willianas, o po 7 minučių į savus vartus įsimušė „Crystal Palace“ futbolininkas Martinas Kelly.

Paskutinę rungtynių minutę rezultatą sušvelnino Patrickas van Aanholtas.

56 taškus turintis „Chelsea“ klubas Anglijoje užima penktąją vietą.

„Crystal Palace“ su 27 taškais rikiuojasi aštuonioliktas ir rizikuoja palikti „Premier“ lygą.