„Premier“ lygoje – skirtingi Londono klubų triumfai

26-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse pergalės iškovojo tiek Londono „Arsenal“, tiek to paties miesto „Tottenaham“. Tiesa, vieni varžovus talžė nuo pirmųjų mačo akimirkų, o kiti pergalingą įvartį pelnė jau per pridėtą teisėjo laiką.

Pirmose sekmadienio rungtynėse dramatiškus tris taškus įsirašė Jose Mourinho „Tottenham“, svečiuose 3:2 palaužęs Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkus.

Pirmasis rungtynių pusvalandis priklausė svečių gynėjui Toby Alderweireldui. 9-ąją žaidimo minutę belgas pasiuntė kamuolį į savo vartus, tačiau 27-ąją kaltę išpirko pelnydamas įvartį.

Dramos kupinas kėlinys baigėsi Son Heung-Mino triumfu. Nors Pietų Korėjos futbolininkas nerealizavo 11 metrų baudinio, „Aston Villa“ klubo vartininkas kamuolį atmušė nestipriai – antruoju bandymu S.Heung-Minas geros progos neiššvaistė.

Po pertraukos aikštės šeimininkai pelnė pirmą tikrąjį savo įvartį, kuomet 53-ąją minutę po Jacko Grealisho pakelto kampinio tiksliai galva smūgiavo Bjornas Engelsas.

Visgi lemiamą žodį šiame mače tarė ir savo komandos herojumi tapo S.Heung-Minas, pasižymėjęs ketvirtąją pridėtą antro kėlinio minutę.

Trečią kartą paeiliui laimėjęs „Tottenham“ su 40 taškų yra penktas ir tik vienu tašku atsilieka nuo „Chelsea“, kurie 26-ojo turo rungtynes dar žais.

„Aston Villa“ (25 tšk.) yra septyniolikta.

„Scanpix“/AP nuotr./Londono „Arsenal“

Kitose sekmadienio rungtynėse „Arsenal“ namuose 4:0 sutriuškino „Newcastle“ ir sugrįžo į pirmą „Premier“ lygos komandų dešimtuką.

Po įvartį nugalėtojų gretose pelnė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, Nicolas Pepe, Alexandre'as Lacazette'as ir Mesutas Ozilas.