„Premier“ lygoje stringantis „Manchester United“ išsiliejo Europoje

Vos 10-ąją vietą Anglijos „Premier“ lygoje užimantis ir daugiau pralaimėjimų nei pergalių turintis „Manchester United“ klubas sugeba reabilituotis bent jau UEFA Europos lygos varžybose. „Raudonieji velniai“ ketvirtojo turo akistatoje namie 3:0 sutriuškino Belgrado „Partizan“ ir pasiekė trečiąją pergalę šiame turnyre.
Anthony Martialis
Anthony Martialis / „Scanpix“ nuotr.

Ole Gunnaro Solksjaero auklėtiniai į priekį išsiveržė jau 22-ąją minutę, kai pasižymėjo Masonas Greenwoodas.

Skirtumą 33-ąją minutę padvigubino Anthony Martialis, o paskutinę vinį į varžovų vartus 49-ąją minutę smeigė Marcusas Rashfordas.

10 taškų surinkęs „Man United“ pirmauja grupėje ir jau beveik užsitikrino vietą kitame etape.