„Premier“ lygos starte – iki paskutinių minučių prieš naujoką vargęs „Spurs“

Čempionų lygos finale praėjusį sezoną žaidęs Londono „Tottenham Hotspur“ turėjo kaip reikiant paplušėti jau pirmosiose Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse. Į elitą sugrįžusi Birmingemo „Aston Villa“ metė rimtą iššūkį ir net pirmavo iki 73 minutės, bet galiausiai sostinės ekipai pavyko triumfuoti 3:1.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

9-ąją minutę Johnas McGinnas išvedė svečius į priekį ir „Spurs“ teko kankintis iki pat 73-osios minutės, kai pagaliau gynybą pramušė Londono ekipos naujokas iš Prancūzijos Tanguy Ndombele.

Pelnę išlyginamąjį įvartį, šeimininkai dar labiau padidino spaudimą ir du vėlyvi Harry Kane'o įvarčiai 86 ir 90 minutėmis lėmė sunkią, bet labai svarbią pergalę.