„Premier“ lygos susitikimai: nuo triuškinančių pergalių iki lygiųjų

Šeštadienį „Premier“ lygoje sužaisti net 8 mačai. Dauguma jų pasibaigė favoritų pergalėmis. Tik „Burnley“ ir „West Ham“ susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.
"Leicester City" pralaimėjo "Liverpool" komandai
"Leicester City" pralaimėjo "Liverpool" komandai / „Scanpix“ nuotr.

Praėjusio sezono „Premier“ lygos čempionus „Leicester City“ sutriuškino „Liverpool“ rezultatu 1:4. Vienintelį įvartį pralaimėjusiems įmušė Jamie Vardy. priešininkų gretose net 2 įvarčius 13-ą ir 89-ą minutėmis įmušė Roberto Firmino. Prie jo 31-ą minutę prisidėjo Sadio Mane, o 56-ą minutę – Adamas Lallana.

„Bournemouth“ ekipa namuose 1:0 nugalėjo „West Bromwich Albion“ vienuolikę. 79-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Callumas Wilsonas.

„Middlesbrough“ komanda rezultatu 1:2 (1:2) nusileido „Crystal Place“ ekipai. Tai pirmoji šios komandos pergalė šį sezoną. Pirmajį įvartį jau 16-ą minutę Londono komandos žaidėjas Christianas Benteke, tačiau 38-ą minutę galva į vartus kamuolį pasiuntęs Danielis Ayala išlygino rezultatą. Tašką rungtynėse jau 47-ą minutę padėjo Wilfriedas Zaha.

Londono „Tottenham Hotspur“ komanda įmušė 4 įvarčius ir nepaliko vilčių „Stoke City“.Nuskambėjus teisėjo švilpukui rezultatas buvo triuškinantis 0:4. Net 2 įvarčius pelnė Son Heung-Min (41' ir 56') prie jo prisidėjo Dele Alli (59') Ir Hary Kane'as (70').

Vienintelės lygiosios 1:1 užfiksuotos lygiosios „Burnley“ ir „Hull City“ susitikime. 72-ą minutę į priekį Bernlio komandą išvedė Stevenas Defouras. 5-ą pridėtą antrojo kėlinio minutę priešininkai netikėtai išlygino rezultatą. Įvartį įmušė Robertas Snogdgrassas.

„West Ham United“ teko pripažinti „Watford“ komandos pranašumą – 2:4. Nugalėtojams įvarčius mušė Odionas Ighalo (41'), Troy Deeney (45'+2'), Etienne Capoue (53'), José Holebas (63'). Pralaimėjusiems 2 įvarčius įmušė Michailas Antonio (5', 33').

Londono „Arsenal“ 2:1 laimėjo prieš „Southampton“ vienuolikę. Vienintelį įvartį pralaimėtojams įmušė Petr Cech, kuris praleido kamuolį į savo vartus. „Arsenal“ komandoje įvarčius mušė Laurentas Koscielny (29') ir Santi Cazorla (90+4'), kuris įmušė po 11 metrų baudinio.