Prie įvarčių lietaus Belgijoje prisidėjo ir D.Matulevičius

Belgijos „Jupiler“ lygoje pergalę iškovojo Mukrono „Royal Excel“ ekipa, o jai atstovaujantis Deivydas Matulevičius pasižymėjo svarbiu įvarčiu.
Deivydas Matulevičius
Deivydas Matulevičius / Sauliaus Čirbos/LFF nuotr.

„Royal Excel“ rezultatu 5:3 įveikė „KSV Roeselare“ futbolininkus.

D.Matulevičius aikštėje pasirodė po keitimo – iškart po pertraukos, kai Mukrono komanda jau pirmavo 2:0.

Vis dėlto antrojo kėlinio pradžia D.Matulevičiaus ekipai susiklostė nesėkmingai. Per 15 minučių „KSV Roeselare“ pelnė tris įvarčius ir išsiveržė į priekį.

Rezultatą 67 minutę išlygino Trezeguet, „Royal Excel“ legionierius iš Egipto. Vos po minutės D.Matulevičius išvedė savo komandą į priekį, o pergalę įtvirtino „KSV Roeselare“ įvartis į savus vartus.

„KSV Roeselare“ „Royal Excel“ 3-5

24 min. [0-1] Simonas Diedhiou
40 min. [0-2] Trezeguet
50 min. [1-2] Nikola Gulanas (į savus vartus)
54 min. [2-2] Mathieu Cornet
59 min. [3-2] Maelis Lepicier
67 min. [3-3] Trezeguet
68 min. [3-4] Deivydas Matulevičius
82 min. [3-5] Nerminas Zolotičius (į savus vartus)