„Primera“: „Athletic“ ir „Atletico“ savo varžovus įveikė po įvarčių lietaus

Ispanijos „Primera“ lygoje sekmadienį sužaistos dar trys 21-ojo turo rungtynės, kurių dvi buvo labai rezultatyvios.
„Athletic“ žaidėjai – Aritzas Adurizas, Ikeras Muniainas ir Markelis Susaeta
„Athletic“ žaidėjai – Aritzas Adurizas, Ikeras Muniainas ir Markelis Susaeta / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lyderio poziciją susigrąžino Madrido „Atletico“, svečiuose 4:2 (3:1) įveikęs kitą Madrido klubą „Rayo Vallecano“.

Davidas Villa 8 min. įmušė pirmą įvartį, o galimybe išlyginti rezultatą po 4 minučių nepasinaudojo Jonathanas Viera. Jis neįmušė 11 metrų baudinio.

30-ąją min. Arda Turanas įmušė antrą „Atletico“ įvartį, tačiau po 10 min. J.Viera rezultatą išlygino. A.Turanas jau 44 min. pasižymėjo antrą sykį.

Antro kėlinio viduryje (74 min.) Diego Costa įmušė ketvirtąjį „Atletico“ įvartį. Joaquinas Larrivey po poros minučių skirtumą tik sušvelnino.

Kitose rungtynėse Bilbao „Athletic“ taip pat išvykoje 5:1 (2:1) sumušė Pamplonos „Osasuna“.

Įvarčius baskų klubui mušė Markelis Susaeta (3 min.), Aritzas Adurizas (16 ir 62 min.), Ibai Gomezas (84 min.) ir Kike Sola (86 min.).

Vienintelį įvartį šeimininkams 10-ąją minutę įmušė Emiliano Armenteros. 76 minutę Alejandro Arribas paliko „Rayo“ ekipą žaisti dešimt prieš vienuolika, kai gavo antrą geltoną kortelę.

Trečiose dienos rungtynėse „Almeria“ 1:0 namie palaužė Madrido „Getafe“.