2014 09 27 /2014 09 28

„Primera“: „Barcelona“ varžovams atseikėjo 6 įvarčius, „Real“ laimėjo kukliau

Abiejų Ispanijos „Primera“ lygos grandų pergalės šeštadienį tęsėsi šeštasis 2014-2015 metų sezono turas. Vienvaldė lyderė „Barcelona“ išsaugojo „sausus“ vartus šeštose rungtynėse iš eilės.
Muniras el Haddadi, Adriano ir Neymaras
Muniras el Haddadi, Adriano ir Neymaras / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Namuose, „Camp Nou“ stadione, Katalonijos sostinės klubas be gailesčio 6:0 (3:0) sumušė „Granada“ vienuolikę ir iškovojo penktąją pergalę.

Gana vangiai prasidėjusios rungtynėse net tris įvarčius įmušė brazilas Neymaras, pasižymėjęs 25, 45 ir 66 minutėmis. Dukart varžovų vartininką (62 ir 82 min.) nubaudė Lionelis Messi, taip pat atlikęs ir du rezultatyvius perdavimus. 43-ąją minutę įvartį įmušė ir Ivanas Rakitičius.

L.Messi rungtynes primins ir gražus skaičius – jis įmušė 400 įvartį karjeroje žaisdamas klube ir rinktinėje.

Po rungtynių Neymaras su šešiais įvarčiais pakilo į antrąją, o L.Messi su penkiais taikliais smūgiai – į trečiąją rezultatyviausių „Primera“ žaidėjų vietą. Pirmojoje tvirtai įsitaisė Cristiano Ronaldo – 10 įvarčių.

Būtent portugalo įvartis 40-ąją minutę padėjo Madrido „Real“ futbolininkams išvykoje
įtvirtinti pergalę 2:0 (2:0) prieš „Villarreal“.

Pirmąjį šių rungtynių įvartį 32 min. įmušė kroatas Luka Modričius.

Po pergalės „Real“ su 12 taškų pakilo į penktąją vietą, tačiau juos gali aplenkti „Atletico“, turintis 11 taškų, tačiau dar nežaidęs šeštojo turo susitikimo. „Barca“ su 16 tšk. yra lyderė, tačiau „Valencia“ turi 13 tšk. ir taip pat dar nežaidė šeštajame ture.