„Primera“ lyga: „Barcelona“ pergalė ir Claudio Bravo rekordas

Ispanijoje šeštadienį žaidžiamos penkerios 7-ojo turo „Primera“ čempionato rungtynės. Pergales iškovojo „Valencia“ ir „Barcelona“ ekipos.
Neymaras ir Lionelis Messi
Neymaras ir Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmoji dvikova įvyko „Mestalla“ stadione, kur vietos „Valencia“ susitiko su Madrido „Atletico“ futbolininkais. Rezultatyviose rungtynėse be pralaimėjimų žaidžiantys „šikšnosparniai“ rezultatu 3:1 nugalėjo Ispanijos čempionus.

Rungtynės Diego Simeone auklėtiniams prasidėjo itin nesėkmingai ir per pirmąsias 13 minučių šeimininkai jau pirmavo rezultatu 3:0. 6-ąją minutę suklydo „Rojiblancos“ gynėjas Miranda, įvartį mušęs į savus vartus.

Jis tapo pirmuoju vartininku, kuris nuo starto iki 7-ojo turo nepraleido nė vieno įvarčio.

Vos už minutės užsivedę „Valencia“ futbolininkai mušė ir dar vieną įvartį, pasižymėjo Andre Gomesas. 13-ąją minutę UEFA Čempionų lygos finalininkai sulaukė ir trečio antausio – po kampinio pasižymėjo Nicolas Hernanas Otamendi.

Vis dėlto, 29-ąją minutę Mario Mandžukičius sušvelnino rezultatą, kuomet galva pasižymėjo po atšokusio kamuolio. 45-ąją minutę galėjo atgimti „Atletico“ viltis iškovoti pergalę, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Guilherme Siqueira.

Per likusį antrojo kėlinio laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir „Valencia“ iškovojo dar vieną pergalę bei išsaugojo antrąją vietą.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ neturėjo vargo Madride, kur rezultatu 2:0 įveikė „Rayo Vallecano“. Nugalėtojų ekipoje pasižymėjo Lionelis Messi ir Neymaras.

„Barcelona“ vartininkas Claudio Bravo pagerino lygos rekordą. Jis tapo visų laikų „Primeros“ rekordininku ir pirmuoju vartininku, kuris nuo starto iki 7-ojo turo nepraleido nė vieno įvarčio.

Po pergalės „Barca“ ir vėl pakilo į pirmąją vietą bei susigrąžino dviejų taškų pranašumą prieš „Valencia“ klubą.