„Primera“ lyga: Cristiano Ronaldo prireikė tik 99 sekundžių įmušti į „Granada“ vartus

Šeštadienį Ispanijos „Primera“ lygoje įspūdingą pergalę šventė Madrido „Real“ klubas, kuris 4:0 sutriuškino „Granada“ ekipą.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau antrąją minutę, kai pasižymėjo Cristiano Ronaldo. Tai buvo jau 22-asis portugalo įvartis šiame sezone ir jubiliejinės karjeroje 700-osios rungtynės.

31-ąją minutę puikiu šūviu varžovus nokautavo Jamesas Rodriguezas. 54-ąją minutę pasižymėjo ir Karimas Benzema. 87-ąją minutę J.Rodriguezas jau antrą kartą drebino „Granada“ vartus ir pelnė dublį.

Tai buvo jau vienuolikta iš eilės Madrido ekipos pergalė, o Carlo Ancelotti nekeitė startinės sudėties nuo tos, kuri nugalėjo „Barcelona“ futbolininkus.