„Primera“ lyga: Madrido „Real“ pergalė ir Alvaro Moratos šou

Ispanijos futbolo lygos rungtynėse Madrido „Real“ 4:2 nugalėjo „Leganes“ ir išsaugojo pirmąją vietą čempionate.
Alvaro Morata
Alvaro Morata / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Alvaro Morato tapo pagrindiniu Madrido klubo varikliu ir įmušė tris įvarčius.

15-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė Jamesas Rodriguezas. A.Morato pridėjo du įvarčius per penkias minutes ir „Real“ pirmavo 3:0.

Tačiau „Leganes“ greitai atsitiesė. Appelto Pireso ir Luciano įvarčiai sugrąžino intrigą.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Morata įmušė dar vieną įvartį ir „Leganes“ nesugebėjo daugiau pasipriešinti.

Su 71 tašku Madrido klubas išsaugojo pirmąją poziciją Ispanijos lygoje.

Antroje vietoje esanti „Barcelona“ atsilieka dviem taškais.