„Primera“ lyga: raudona kortelė ir „Valencia“ nesėkmė

Pirmadienį vienintelėse Ispanijos futbolo lygos rungtynėse Las Palmo futbolininkai 3:1 nugalėjo „Valencia“ ekipą.
Las Palmo futbolininkai
Las Palmo futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

21-ąją minutę Valensijos ekipą į priekį išvedė Santi Mina. 42-ąją minutę rezultatą išlygino Jonathanas Viera.

Antrojo kėlinio pradžioje dvi geltonas korteles per kelias minutes susirinkęs Muniras El Haddadi turėjo palikti aikštę. „Valencia“ liko dešimtiese.

Tuo pasinaudojo varžovai. Įvarčius įmušė Mauricio Lemosas ir Kevinas-Prince'as Boatengas.

Septintą pergalę iškovojusi Las Palmo ekipa pakilo į vienuoliktą vietą.

Dešimtą pralaimėjimą patyrusi „Valencia“ rikiuojasi penkiolikta.