„Primeros“ lyderius besivejanti „Sevilla“ paslydo

Ispanijos „Primera“ lygoje trečiąją vietą užimanti ir ant kulnų grandams lipanti „Sevilla“ ekipa paslydo išvykos rungtynėse.
Vicente Iborra
Vicente Iborra / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynėse išvykoje „Sevilla“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Deportivo Alaves“ futbolininkais.

Po Wissamo Ben Yeddero įvarčio 23-ąją minutę svečiai pirmavo, tačiau 75-ąją minutę Aleksandaras Katai išlygino rezultatą.

Tai buvo devintosios nelaimėtos „Sevilla“ rungtynės iš 26-erių sužaistų.

Su 56 taškais ekipa dabar keturiais atsilieka nuo lygoje pirmaujančių „Barcelona“ futbolininkų, o 59 taškus turintis Madrido „Real“ yra antras ir dar turi rungtynes atsargoje.

Iki sezono pabaigos „Sevilla“ dar liko trys labai sunkios rungtynės – tiek su „Barcelona“, tiek su „Real“, tiek su „Atletico“ ekipomis andalūzai turės žaisti išvykose.