Prisvilęs Cristiano Ronaldo debiutas Italijoje – mačo herojumi tapo ne jis

Šeštadienį Veronoje prasidėjo naujas Italijos „Serie A“ lygos sezonas. Turino „Juventus“ po dramatiškos kovos 3:2 nugalėjo Veronos „Chievo“, tačiau italai taip ir nesulaukė tikslaus Cristiano Ronaldo smūgio.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame rungtynių kėlinyje didžiausia mačo žvaigždė Cristiano Ronaldo buvo praktiškai nepastebimas.

Jau trečiąją minutę „Juventus“ į priekį išvedė Sami Khedira. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Mariušas Stepinskis.

Turino klubo padėtis dar labiau pablogėjo antrajame kėlinyje, kai 56-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo ir „Chievo“ į priekį išvedė Emanuele Giaccherini.

C.Ronaldo sukūrė puikią progą Mario Mandžukičiui, bet kroatas galva kamuolio į vartus nenukreipė.

Galiausiai 76-ąją minutę rezultatą išlygino Mattia Bani įvartis į savus vartus.

C.Ronaldo rungtynių pabaigoje sukūrė kelias pavojingas progas ir akivaizdžiai nervinosi, kai jos netapo įvarčiais.

90-ąją minutę „Juventus“ šventė M.Mandžukičiaus įvartį, bet teisėjas pasinaudojęs VAR jį anuliavo, nes buvo užfiksuotas žaidimas ranka.

Visgi Turino klubas triumfavo po to, kai 93 minutę pergalę išplėšė Federico Bernardeschi įvartis.

Šią vasarą be pasaulio čempionato likusią Italiją sukrėtė grandiozinis Cristiano Ronaldo atvykimas į Turiną, kai „Juventus“ už Madrido „Real“ žvaigždę paklojo 100 mln. eurų.

Tokios žvaigždės Italijos čempionatas neturėjo nuo 2002 metų, kai iš „Barcelona“ klubo į Milano „Inter“ atvyko brazilas Ronaldo.

Penkis kartus „Auksinį kamuolį“ laimėjęs C.Ronaldo turėtų padėti „Juventus“ laimėti Čempionų lygą.

Italijos čempionatą Turino klubas laimėjo septynis metus iš eilės. Manoma, kad šį sezoną rimčiausias „Juventus“ konkurentas Italijoje bus Milano „Inter“.

Dėl Genujos viaduko tragedijos Italijos čempionate buvo atidėtos kelios pirmojo turo rungtynės.