PSG rankose – visi Prancūzijos titulai: trečiąjį išplėšė tik per baudinius

Penktadienio vakarą Paryžiaus „State de France“ stadione sužaistas paskutinis Prancūzijos lygos taurės finalas. Jame Paryžiaus „Saint-Germain“ futbolininkai po baudinių serijos palaužė Liono „Olympique“ komandą.
PSG laimėjo Prancūzijos lygos taurę
PSG laimėjo Prancūzijos lygos taurę / „Scanpix“ nuotr.

5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje komandos per 120 minučių pagrindinio laiko ir pratęsimo įvarčių nepasiekė, o svarbiausias susitikimo įvykis iki baudinių serijos buvo Liono ekipos gynėjo Rafaelio raudona kortelė, kurią jis pačioje pratęsimo pabaigoje užsidirbo už grubią pražangą prieš Angelį di Marią.

Baudinių serijoje vienintelis įvarčio nepelnęs žaidėjas buvo 11-as smūgiavęs Bertrand'as Traore – jo muštą kamuolį sulaikė PSG vartininkas Keyloras Navasas.

Likę 11 žaidėjų pasižymėjo, o pergalingą smūgį atlikęs Pablo Sarabia išplėšė savo komandai pergalę 6:5.

PSG tai – jau trečias vietinis trofėjus šį sezoną. Kiek anksčiau Paryžiaus komanda užsitikrino anksčiau laiko užbaigto „Ligue 1“ čempionato titulą, o prieš savaitę laimėjo ir Prancūzijos taurės finalą.

Paryžiuje žaistos rungtynės buvo paskutinis Prancūzijos lygos taurės finalas – dar praėjusį rugsėjį nuspręsta daugiau šio turnyro neorganizuoti.

Dabar abi lygos taurės finale žaidusios komandos fokusuosis į UEFA Čempionų lygą. PSG rugpjūčio 12-ąją laukia ketvirtfinalio mačas prieš Bergamo „Atalanta“, o „Olympique“ dar turės perkopti aštuntfinalio barjerą – rugpjūčio 7-ąją prancūzai žaisdami Turine mėgins išlaikyti namuose susikrautą vieno įvarčio pranašumą prieš „Juventus“ žaidėjus.