Ramios pensijos į „Chelsea“ grįžęs Didier Drogba aria kaip arklys

Kai šią vasarą Londono „Chelsea“ paskelbė, jog į komandą grįžta klubo legenda iš Dramblio Kaulo Kranto Didier Drogba, netrūko skeptikų. Teigta, kad po nuostabaus 2012 metų triumfo Čempionų lygoje klubą palikusio puolėjo sugrįžimas tik sugadins gražų palikimą, tačiau, atrodo, kad 36 metų futbolo „pensininkas“ Jose Mourinho artimiausiu metu bus itin reikalingas.
Didier Drogba
Didier Drogba / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip trečiasis pasirinkimas pagrindinio puolėjo pozicijoje po Diego Costa ir Loico Remy įsigytas D.Drogba per pastarąsias aštuonias dienas žaidė 3 rungtynėse ir įmušė 3 įvarčius.

Neblogas rezultatas jau į pensiją išleistam 36-erių metų futbolininkui?

Vis dėlto artimiausiu metu D.Drogba paslaugų „Chelsea“ komandai dar reikės, nes kiti du puolėjai negali rungtyniauti.

Sezono pradžioje atrodė, kad klubo legenda šiemet į aikštę dažnai nežengs. Už 42 mln. eurų iš Madrido „Atletico“ įsigytas Ispanijos brazilas D.Costa vieną po kito štampavo įvarčius, o į jo vietą bet kurią akimirką buvo pasirengęs žengti L.Remy.

Vis dėlto, D.Costa kamuoja mįslingos sveikatos problemos, o vietoj jo pasireikšti nuo rungtynių pradžios Čempionų lygos susitikime su „Maribor“ gavęs L.Remy patyrę traumą dar pirmajame kėlinyje.

Į aikštę žengė D.Drogba ir gana greitai gavo teisę mušti 11 metrų baudinį, kurį puolėjas realizavo.

Jau po trijų dienų „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse išvykoje žaidė su „Manchester United“ ir D.Drogba mačo pabaigoje vėl pasižymėjo. „Raudonieji velniai“ tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė lygiąsias.

Nepraėjo net 48 valandos ir D.Drogba žaidė vėl bei vėl tai darė startinėje sudėtyje ir rungtyniavo visas 90 minučių.

Daugeliui kur kas jaunesnių futbolininkų žaisti dukart po 90 minučių per dvi dienas yra tikrai nelengva užduotis, tačiau D.Drogba eilinį kartą parodė klasę. Įvartis pirmajame kėlinyje neatspindi viso jo indėlio į pergalę prieš ketvirtojo diviziono komandą, kuri „Chelsea“ pridarė nemažai rūpesčių.

Nors taurės rungtynėse, kaip įprasta, nerungtyniavo visi pagrindiniai futbolininkai, tačiau J.Mourinho neturi kito pasirinkimo – į aikštę reikia mesti bent vieną puolėją, o „Chelsea“ dabar turi tik D.Drogba.

Jeigu veteranas ir toliau rodys tokią puikią sportinę formą, „Chelsea“ varžovams Anglijoje tikrai nebus lengva, kai vos „trečiasis numeris“ puolime žaidžia ne blogiau už pirmuosius du. O gal sezono pabaigoje D.Drogba su komandą visam laikui atsisveikins dar įspūdingiau nei 2012-aisiais?

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius