„Raudonieji velniai“ pasiekė saldų revanšą prieš J.Mourinho kariauną

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos 31-ojo turo rungtynėse – įtikinama „Manchester United“ pergalė rezultatu 3:1 prieš Londono „Tottenham“.
„Manchester United“ triumfas
„Manchester United“ triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje – 40-ąją minutę po Lucaso Mouros perdavimo pasižymėjo Son Heung-Minas.

Visgi po pertraukos „raudonieji velniai“ pademonstravo visai kitą savo veidą, nepalikusį vilčių varžovams. Iš pradžių 57-ąją minutę rezultatą išlygino Fredas, o vėliau savo įvartį susimedžiojo ir Edinsonas Cavani, pasižymėjęs 79-ąją minutę.

Urugvajietis pasižymėjo ir pirmajame kėlinyje, tačiau įvartis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas.

Tašką šiame mače jau per pridėtą teisėjo laiką padėjo Masonas Greenwodas.

Mančesterio ekipa pasiekė saldų revanšą už skaudžią nesėkmę pirmajame rate, kuomet J.Mourinho kariauna juos sumindė net 6:1.

„Man Utd“ (63 tšk.) sulaukė palankaus rezultato ir iš kito stadiono – Londono „West Ham“ netikėtai 3:2 nugalėjo „Leicester City“, o tai reiškia, kad bent jau artimiausiu metu Ole Gunnaro Solskjaerio auklėtiniai antrosios pozicijos neužleis niekam.

Nuo trečioje vietoje esančių „lapių“ jie yra atitrūkę 7 taškais.