„Real“ charakteris – pergalė per 10 minučių, atsiliekant 0:2

Ispanijoje startavo Karaliaus taurės („Copa del Rey“) aštuntfinalio rungtynės. Po dvejų savaičių pertraukos į aikštę grįžę Madrido „Real“ komandos futbolininkai tik po stebuklo rungtynių pabaigoje palaužė „Malaga“ ekipos pasipriešinimą – 3:2 (0:2).
„Real“ džiaugsmas
„Real“ džiaugsmas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rungtynes „Santiago Bernabeu“ stadione aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie ne kartą grasino „Malaga“ komandos vartams. Tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis, kuomet netikėtai vartininką Ikerą Casillasą nuginklavo svečių žaidėjas Sergio Sanchezas.

Po šio įvarčio „Real“ ekipa šiek tiek sutriko, tačiau ir toliau puolė. Nori daug turėti, reikia darbą mylėti – šia lietuvių liaudės patarle būtų galima apibūdinti tolimesnį „karališkojo“ klubo scenarijų. Didelėmis pajėgomis šturmuoti svečių komandos vartai vaisių nedavė.

Tuo tarpu į „Real“ vartus krito dar vienas įvartis. „Malaga“ pakėlė kampinį, o atlaidžia šeimininkų gynyba pasinaudojo Martinas Demichelis. Į persirengimo kambarius „Real“ futbolininkai išėjo atsilikinėdami nemalonia persvara 0-2.

Pakeisti mačo eigos „Real“ nepavyko ir po pertraukos. Tik likus mažiau nei 25-ioms minutėms, šeimininkai tarsi atsigavo po „šalto dušo“ ir rezultatą sušvelnino iki minimumo. Didvyrio darbo ėmėsi vokietis Sami Khedira, kuris pirmasis ir nuginklavo varžovų komandos vartininką Willy Caballero.

Vos po kelių akimirkų svečių komandos krašto gynėjas padarė šiurkščią klaidą, netiksliai kamuolį perduodamas vartininkui Caballero. Prie kamuolio pirmas suskubęs Gonzalo Higuainas pergudravo „Malaga“ komandos vartų sargą ir netrukdomas rezultatą išlygino – 2:2.

Po šio įvarčio „Real“ ekipa atrodė tarsi ant sparnų ir viena po kitos atakos drebino „andalūzų“ aistruolių širdis. Dar vieno įvarčio ilgau laukti nereikėjo – 78-ą rungtynių minutę rezultatą šeimininkų naudai persvėrė prancūzas Karimas Benzemą (3-2). Taigi pergalę šeimininkams lėmė vos 10 įspūdingai sužaistų minučių.

Tiesa, paskutinę mačo arbitro pridėtą minutę dar vieną įvartį pelnė portugalas Cristiano Ronaldo, atlikdamas įspūdingą ir tikslų smūgį „žirklėmis“, tačiau įvartis nebuvo užskaitytas, nes jis buvo įmuštas iš nuošalės.

Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.